Spor Yazarları


Spor Yorumları

 

spor yazarları, spor yorumları, futbol yazarları, futbol yorumları

Spor Yazarları ve Spor Yorumları

Aşağıda Hürser Tekinoktay ile ilgili bazı gazetelerde çıkan Spor Yazarları'nın Spor Yorumları'nden bir kaçı.

 

GÜLENGÜL ALTINSAY - Fotomaç

GÜLENGÜL ALTINSAY - Fotomaç Gazetesi
Son derece medeni bir ortam vardı Çanakkale 18 Mart Stadı'nda. Ve oynanan futbol beklediğimin çok üstündeydi. Çünkü sahadakı futbolcular herşeyden önce mücadeleci ve hırslı oyunlarıyla futbolu sevdiklerini gösterdiler bize.  Devamı »


İSMAİL ER - Hürriyet

İSMAİL ER - Hürriyet Gazetesi
Atina'da milyonlarca dolara alınan transferler rüzgar gibi savrulurken, Nihat Kahveci, Yasin Sülün gibi yıldızları yetiştiren Antrenör Hürser Tekinoktay'ın, son yetiştirdiği ve aylık 200 milyona talim eden Ali Cansun şeref sayısını kaydetti. Devamı »


FATİH DOĞAN - Sabah

FATİH DOĞAN - Sabah Gazetesi
Rıza Çalımbay, Metin Tekin ve Feyyaz Uçar'dan sonra Ersun Yanal'in gündeme gelmesi ayrı bir tartışma konusu. Nevio Scala'ya tercümanlık için düşünülen Besiktas Süper Genç Takımı Antrenörü Hürser Tekinoktay altyapısı sağlam bir futbol adamı. Devamı »


CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay

CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay
Halil Tosun'un kaçırdı gol affedilir cinsten değildi.  Maçın kazanılmasında genç hoca Hürser Tekinoktay' ın oyunu iyi okuması ve zamanında yaptığı oyuncu değişiklikleri etkili oldu. Devamı »


CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay

CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay
83. dakikaya kadar Sivassspor'a karşı 1-1 beraberlikle süren oyun Teknik Direktör Hürser Tekinoktay'ın her türlü riski alıp, sahaya forvet oyuncuları Mehmet Şen, Ufuk Ates ve Emirhan Özdemir'i oyuna sokmasıyla kazanıldı.... Devamı »


Türkiye Kupası

Türkiye Kupası - Çanakkale Olay
Sakatlığı nükseden Tolga Seyhan, kart cezalısı Sinan Ertan ve müsabakanın başında sakatlanarak yerini Halil Tosun'a bırakan Yasir Helvacı' dan yoksun bir kadro ile Elazığspor' u saf dışı bırakan Dardanelspor, kupa takımı olduğunu  ortaya koydu.... Devamı »


CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay

CAHİT GÖVEREN - Çanakkale Olay
Hürser Tekinoktay golcülük özelliği olan Ufuk Ateş,
Arif Gumusdere ve Halil Tosun'u üçlü forvet halinde Ankaraspor karşısında sahaya sürerken, yürekli düşünerek maçi kazanacagi sinyalini ortaya koymuştu.
Devamı »


ELAZIĞ GÜNIŞIĞI

ELAZIĞ GÜNIŞIĞI
Maç baştan sona bir taktik mücadelesi şeklinde geçti. Kirmizi-Mavililerin genç ve hırslı hocası ,meslektaşı Erol TOK'u Türkiye Kupası'ndan sonra bu kez de Lig'de mat ederek, Elazıspor'un şampiyonluk yarışında yara almasına neden oldu. Devamı »


Spor Yazarları

ÇANAKKALE OLAY
Kırmızı-beyazlı kulüpte ikinci sezonunu yaşayan Teknik Direktör Hürser Tekinoktay’ın, genç bir hoca olmasına rağmen oyunu iyi okuyarak, yaptığı oyuncu değişiklikleriyle sonuca gittiği ortaya çıktı. Devamı »

 

Kariyer | Arşiv | Albüm | Gizli | Röportajlar | Milli Futbolcular | Dünyadan | Teşekkür

 

Spor Yazarları

Yazarlar | Özel Futbol Dosyaları | Futbol Videoları
Uydu Maç Yayınları | Canlı Radyo Yayını ve Konuşamadıklarımız
Dünya Kupası Özel | Çok Özel Röportajlar | Tekinoktay Özel