Gökhan Zan Beşiktaş'ta

Bilinmeyen ayrıntılar   3 , 

28 Haziran 2003 Cumartesi ;  13:30

''Gökhan Zan İleriye dönük çok önemli bir transfer"
"

Transfer ve İcra Komitesi Başkanı Hüsnü Güreli


Çarşamba Günü olan ön anlaşmadan sonra, 26 Haziran 2003 Perşembe günü Hatay'da bulunmakta olan Gökhan Hüsnü Güreli tarafından İstanbul'a çağrılır.

Dardanelspor ve Ümit Milli Takımın yıldız futbolcusu Gökhan Zan'ın peşinde olan bir çok klüp ve kişiler Gökhan Zan'ın transferini gerçekleştirmek istemektedir..

Galatasaray'ın  600.000 usd. ye kadar çıkarak transfer görüşmelerine başlaması Bursaspor'un ,Gençlerbirliği'nin Gökhan'ı alma girişimlerinin yanı sıra Fenerbahçe'nin özellikle Sadettin Saran dönemindeki transfer isteği bilinmektedir.
Tüm bu karışık durum Gökhan Zan'ı arayanların trafiğini arttırmış nerdeyse Gökhan'ı tutanın transfer edeceği bir durum haline getirmiştir.

Ancak Beşiktaş Transfer komitesi önümüzdeki sene Şampiyonlar Ligi oynayacağını ve bu neden ile kadro zenginliğinin mecburiyeti gerçeğini çok iyi bilmektedir.

Ayrıca Yaş ortalaması yüksek savunma hattının Ümit Milli Takımın ve Dardanelspor'un yıldızı olan 21 yaşındaki bir oyuncuya gelecek için gerekli ihtiyacı kaçınılmazdır.

Ve bu kararlılık gizlilik içinde  yürütülmeli Genç futbolcunun aklını çelecek veya başka zorunlu haller doğuracak ortamlardan kaçınılmalıdır.

Tüm bu nedenlerden dolayı Perşembe günü Gökhan'ın Adana'dan bineceği uçak saatleri bile tüm yakınlarına farklı verilir.
Gökhan bu şekilde İstanbul'a getirtilir, Atatürk Havalimanı inişi gizlice bir araca bindirilir ve hiç kimsenin ulaşamayacağı bir adrese götürülür.

Ertesi sabah kendisini Beşiktaşlı yapacak  olan toplantısı çok erken saatlerdedir.Bunca koşuşturmaca da tıraş olacak zaman bile bulamamıştır.Ancak gece geç saatlerde Türkiye Kuaförler Cemiyeti Başkanı Dünya Şampiyonu Unvanlı  Beşiktaş Kulübü kongre üyelerinden olan Şükrü Akyüz'ün Beşiktaş Çarşıdaki K.Salonunda tıraşını olur.

Akşam gizli bir yerde geceyi geçirdikten sonra Hüsnü Güreli ile birlikte
Swiss Hotel'de sabah saat 08:00'de kahvaltıda buluşurlar


ve
 
Gökhan Zan'ın  resmen Beşiktaşlı olur  . . . . . .

Gökhan Zan Kimdir

© Copyright hürserTekinoktay.coy
Tüm hakları saklıdır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz