Son Dakika____________________

Gaziantepspor Başkan yardımcısı Bulent Mamatoglu, önceki gün Hürser Tekinoktay'ı aradı.Mamatlıoğlu H.Tekinoktay'a önümüzdeki sezon için Walter Zenga ile beraber çalışması teklifini götürdü.
Yapılan görüşmeden sonra Tekinoktay Gaziantepspor Kulübünün kendisine yaptığı bu teklife teşekkür ederek göreve talip olmadığını bildirdi.
Beşiktaş Kulübünde bir dönem Nevio Scala ile birlikte çalışan ve İtalyanca bilen Tekinoktay'ın halen Gaziantepspor takım kadrosunda bulunan eski futbolcularından bazıları bulunmaktaydı.

Walter Zenga


Walter Zenga in
Türkiye'de
___________

Turkcell Süper Ligi'ne güçlü bir kadroyla yeni sezona girmenin hesaplarını yapan Gaziantepspor, italyan teknik adam Walter Zenga ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

İstanbul'dan, eşi ve kulüp başkanı ıbrahim Kızıl, başkanvekili Bülent Mamatoğlu ile birlikte gelen Walter Zenga'yı, havaalanında coşkulu bir taraftar topluluğu karşıladı. Çiçeklerle karşılanan Zenga'ya tezarahurda bulunan grup, daha sonra İtalyan teknik adamı omuzlara alarak bir süre taşıdılar.

Daha sonra yöneticilerle kent turu atan Zenga, bir banka şubesine giderek imza atmadan önce hesabına yatırılan parayı kontrol etti.

Gaziantepspor Kulübü Tesisleri'ne gelen Zenga, eşiyle birlikte tesisleri gezdi. Zenga, ''Harika bir tesis yapılmış. Herkesi kutluyorum'' dedi.

Zenga, daha sonra noter huzurunda 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Zenga'nın sözleşmesine, yalnızca FC Inter'den öneri gelmesi durumunda opsiyonun geç;ersiz olacağı maddesini koydurduğuu öğrenildi.

İmza töreninden sonra açıklama yapan kulüp başkanı İbrahim Kızıl, yeni sezona iyi bir kadroyla girmenin mücadelesini verdiklerini söyledi.


 

Özel Futbol Dosyaları

Yazarlar | Özel Futbol Dosyaları | Futbol Videoları
Uydu Maç Yayınları | Canlı Radyo Yayını ve Konuşamadıklarımız
Dünya Kupası Özel | Çok Özel Röportajlar | Tekinoktay Özel